ورود سه شنبه ، 31 ارديبهشت ، 1398
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 830   |  دفعات بازدید : 194   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

فعال دانشجویی:مسئولان در تصویب CFT در دام دشمن قرار نگیرند

19 آذر, 1397

 

یک فعال دانشجویی با بیان اینکه قبول طرح CFT برای ما یک نوع خودزنی است، گفت: مسئولان بیشتر مواظب باشند تا مانند برجام خود را در دام دشمن قرار ندهند

فعال دانشجویی:مسئولان در تصویب CFT در دام دشمن قرار نگیرند

یک فعال دانشجویی با بیان اینکه قبول طرح CFT برای ما یک نوع خودزنی است، گفت: مسئولان بیشتر مواظب باشند تا مانند برجام خود را در دام دشمن قرار ندهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، معاونت فرهنگی- دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در راستای فعالیت و مشارکت دانشجویان در مسائل کلان کشور، کرسی مناظره‌ دانشجویی با موضوع «CFT مبارزه با راه‌های مالی تروریسم» برگزار کرد و دانشجویان فعال سیاسی در قالب دو گروه مخالف و موافق تصویب این طرح، با توجه به توانمندی خود در عرصه آگاهی و اطلاعات مربوط، موضوع را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این کرسی مناظره‌ایی زهرا بوستانی یکی از دانشجویان مخالف پذیرش CFT  گفت: این طرح می‌تواند ارتش و سپاه و بسیجیان ما را تحریم کند و قبول آن یک نوع خودزنی در جامعه است که مسئولان باید به آینده آن توجه بیشتری داشته باشند. دشمنان غربی هم در حال ایجاد شبکه‌های تروریستی منطقه‌ای هستند و هم به بهانه مبارزه با تروریسم با ارائه طرح CFT ادعا می‌کنند در راستای قطع منابع مالی تروریسم گام برمی‌دارند.

وی گفت: امروز هر کشوری با نظام سیاسی آمریکا مخالفت کند و زاویه بگیرد و با سیاست‌های تحمیلی آنها مخالفت کند، او را تروریست می‌دانند و ملاک و معیار آنها برای معرفی تروریسم را فقط هم‌خط و همسونبودن با خودشان می‌دانند و این منطق آنهاست.

سیدفاطمه حسینی، یکی از دانشجویان موافق طرح نیز پذیرش آن را به نفع کشور دانست و با خاطرنشان کردن مزایای این طرح گفت: ورود به چرخه مالی بین‌المللی دارای مزایای زیادی از جمله آسان شدن داد و ستد ارز به کشور و موجب به‌کار افتادن مشاغل و رفع مشکلات مالی و تجاری، شفافیت در مسائل مالی و ارزی کشور است و در جامعه بین‌الملل مسیر تجارت و اقتصاد کشور بهتر خواهد شد.

حسینی تصریح کرد: با ورود به این سامانه، نظام مالی کشور  از به‌‌روزرسانی سیستم مالی دنیا برخوردار و سیستم مالی کشور سروسامان بهتری می‌گیرد و دست تروریست‌ها کوتاه و زمینه سیاسی و فرهنگی و جایگاه ایران در جهان بهترمی‌شود و نیز جلو پنهان‌کاری‌ها، اختلاس‌ها و پولشویی‌های رایج در کشور گرفته می‌شود.

 انتهای پیام/۴۰۶۲/خ

گروه : عمومی  |  
فعال دانشجویی:مسئولان در تصویب CFT در دام دشمن قرار نگیرند
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت