ورود سه شنبه ، 25 تير ، 1398
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 825   |  دفعات بازدید : 250   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند

10 آذر, 1397

آیین قدردانی از تلاش‌های ارزشمند ۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی در بیست و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد.

۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند

 

آیین قدردانی از تلاش‌های ارزشمند ۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی در بیست و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کازرون، در مراسم باشکوهی محفل انس با قرآن و آیین قدردانی از تلاش‌های ارزشمند ۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی در بیست و سومین دوره از مسابقات سراسری قرآن و عترت با حضور جمعی از نخبگان قرآنی، مسئولان دانشگاه، دانشجویان و خانواده‌ها در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شد.

سرپرست واحد کازرون با حضور در این مراسم قرآنی با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام در روزهای واپسین عمر خود به دو چیز تأکید کرده است، اظهار کرد: رسول خدا فرموده است، اهمیت به قرآن و دوم حب به اهل بیت بسیار ارزشمند است و بر همین اساس دانشگاه آزاد اسلامی هم با پیروی از این فرموده توانسته گام‌های خوبی را بردارد و در سطح کشور همیشه دارای رتبه‌های عالی و برتر کشور بوده است و این مهم موجب پیشرفت و برکت در زندگی انسان است.

جمال‌الدین الوانی افزود: توسل به قرآن و عترت رمز ماندگاری و پایداری و نیز چراغ هدایت بشریت است و باید جوانان و دانشجویان با اهمیت بیشتری به این موضوع توسل جویند تا رستگار شوند.

معاون فرهنگی دانشجویی واحد کازرون نیز در این مراسم با ارئه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این حوزه از افزایش و علاقه‌مندی دانشجویان در عرصه‌های قرآن و عترت گفت: امروز ما افتخار داریم حدود 490 میلیون ریال به‌عنوان جوائز به ۱۷۹ نفر از مدال‌آوران در رشته‌های مختلف قرآن و عترت اهدا کنیم و این سندی بر مشارکت و استقبال عزیزان در رشته‌های قرآن و عترت بوده است.

علی‌اکبر عارف افزود: واحد کازرون همه ساله در استان دارای بیشترین افتخارات قرآنی و در کشور هم حائز رتبه‌های خوبی بوده است و فعالان و کاروان قرآنی ما با حضور خود به مسابقات کشوری راه یافته و یکی از واحدهای برتر و صاحب نام در علوم قرآنی هستیم.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم معنوی با اهدای لوح سپاس و هدایایی از ۱۷۹ نفر از مدال آوران در عرصه‌های قرآن و عترت تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/4062/

 

گروه : عمومی  |  
۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند۱۷۹ نفر از برترین‌های قرآنی دانشگاه آزاد کازرون تجلیل شدند
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت