ورود سه شنبه ، 6 اسفند ، 1398
حداقل
جستجو
حداقل
آرشیو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 260   |  دفعات بازدید : 2102   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

سامان‌دهی وضعیت نیروی انسانی غیرهیات علمی از طریق بازنشستگی پیش از موعد/افزایش سقف وا‌م‌های پرداختی به کارکنان و اعضای هیات علمی

02 مهر, 1393
سامان‌دهی وضعیت نیروی انسانی غیرهیات علمی از طریق بازنشستگی پیش از موعد/افزایش سقف وا‌م‌های پرداختی به کارکنان و اعضای هیات علمی

خبرگزاری آنا: معاون اداری مالی دانشگاه آزاد، تلاش برای سامان دادن به وضعیت نیروی انسانی غیر هیأت علمی از طریق بازنشستگی پیش از موعد، بازخریدی داوطلبانه و جابجایی بین واحدها را از اقدامات این حوزه در آینده نزدیک دانست.

به گزارش آنا،سید محمد ابریشمی نیا معاون اداری مالی دانشگاه آزاداسلامی درباره مهمترین اقدامات انجام شده این معاونت در یکسال گذشته، گفت: اصلاح بخشی از بخشنامه­ های حوزه معاونت اداری و مالی و به ­روز کردن آنها، تلاش برای اصلاح امور مالیاتی و بیمه بازنشستگی کارکنان، تهیه طرح نحوه افزایش حقوق کارکنان (حق تخصص، حق جذب، اضافه کار) و نحوه تأمین اعتبار و کمک به طرح­ های افزایش حقوق اعضای هیأت علمی و راه‌اندازی از مهمترین فعالیت های این معاونت است.

وی با اشاره به اصلاح آیین نامه معاملات دانشگاه، افزود: اصلاح آئین ­نامه معاملات دانشگاه با هدف تسهیل در انجام فرآیند معاملات دانشگاه آزاداسلامی از جمله اموری است که طی یک سال اخیر در این معاونت انجام شده است.

ابریشمی نیا همچنین از احیای صندوق مشترک وام فی­مابین واحدها و استرداد بخش عمده‌­ای از سپرده­‌های واحدها نزد سازمان مرکزی خبر داد و گفت: پرداخت وام 40 میلیون تومانی به کارکنان و 60 میلیون تومانی به اعضای هیأت علمی با نرخ 14درصد از طریق انعقاد قرارداد با بانک ملی ایران و از محل منابع مالی بانک ملی از جمله اموری است که در راستای رفاه حال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاداسلامی انجام شده است.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد با بانک ملی ایران برای دریافت وام اجرای طرح­های عمرانی و خرید تجهیزات دانشگاهی با نرخ 12درصد، افزود: به منظور استفاده از ظرفیت­های اقتصادی بانک پاسارگاد در جهت توسعه و افزایش منابع درآمدی غیرشهریه­ای دانشگاه نیز با این بانک نیز تفاهمنامه ای منعقد شده است.

ساماندهی وضعیت نیروی انسانی غیر هیأت علمی

معاون اداری مالی دانشگاه آزاداسلامی، تلاش برای سامان دادن به وضعیت نیروی انسانی غیر هیأت علمی از طریق بازنشستگی پیش از موعد، بازخریدی داوطلبانه و جابجایی بین واحدها و اصلاح ساختار سازمانی معاونت اداری و مالی به منظور تمرکز بر ادامه فعالیت ­های اساسی این حوزه را از دیگر فعالیت های این معاونت برشمرد.

ابریشمی نیا، همچنین از برگزاری چهار دوره جلسه شورای اداری و مالی در مراکز چهار استان، خبر داد و اظهار داشت: این جلسات تا کنون در استان­های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، جنوبی و شمالی به منظور رفع مشکل استخدامی آنها برگزار شده است.

افزایش سقف تسهیلات بیمه تکمیلی درمان

وی با اشاره به بازنگری در خصوص انواع بیمه ­های دانشگاه از جمله افزایش سقف تسهیلات بیمه تکمیلی درمان، گفت: اصلاح بخشی از بخشنامه­ های حوزه معاونت اداری و مالی و به­روز کردن آنها، تلاش برای اصلاح امور مالیاتی و بیمه بازنشستگی کارکنان، تهیه طرح نحوه افزایش حقوق کارکنان (حق تخصص، حق جذب، اضافه کار) و نحوه تأمین اعتبار و کمک به طرح­ های افزایش حقوق اعضای هیأت علمی و راه‌اندازی و نصب سیستم دیتا سنتر جهت گزارش ­گیری لحظه ‏ای و به­ روزرسانی تمرکز اطلاعات مالی واحدها در سازمان مرکزی از جمله مهمترین فعالیت های انجام شده در این معاونت طی مدت یک سال اخیر است.

انتهای پیام/

گروه : عمومی  |  
سامان‌دهی وضعیت نیروی انسانی غیرهیات علمی از طریق بازنشستگی پیش از موعد/افزایش سقف وا‌م‌های پرداختی به کارکنان و اعضای هیات علمی
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت