در گفتگو با آنا عنوان شد:کازرونی‌ها در انتظار راه‌اندازی بیمارستان امام علی(ع) دانشگاه‌آزاد‌اسلامی
Posted on مهر 15, 1397 08:10

جمال‌الدین الوانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کازرون با بیان اینکه سال‌هاست دانشجویان و همشهریان کازرونی منتظر خبر راه‌اندازی بیمارستان امام علی (ع) واحد دانشگاهی کازرون هستند، گفت: بیمارستان امام علی (ع) یکی از مهم‌ترین پروژه‌های واحد کازرون بوده که اصل پروژه ساختمانی آن پایان یافته؛ اما تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است

در گفتگو با آنا عنوان شد:کازرونی‌ها در انتظار راه‌اندازی بیمارستان امام علی(ع) دانشگاه‌آزاد‌اسلامی
 •  


  سرپرست دانشگاه‌آزاد‌اسلامی واحد کازرون، بهترین رویداد برای این دانشگاه در ترم جاری را راه‌اندازی بیمارستان امام علی(ع) دانست.

 • جمال‌الدین الوانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کازرون با بیان اینکه سال‌هاست دانشجویان و همشهریان کازرونی منتظر خبر راه‌اندازی بیمارستان امام علی (ع) واحد دانشگاهی کازرون هستند، گفت: بیمارستان امام علی (ع) یکی از مهم‌ترین پروژه‌های واحد کازرون بوده که اصل پروژه ساختمانی آن پایان یافته؛ اما تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است.

  معاون علوم پزشکی دانشگاه‌آزاد‌اسلامی استان فارس با قدردانی از تلاش و توجه ویژه سرپرست دانشگاه‌آزاد‌اسلامی در راستای سرعت‌دادن به راه‌اندازی این بیمارستان گفت: تعیین اعضای کمیته عالی راه‌اندازی بیمارستان ۹۶ تختخوابی این واحد دانشگاهی توسط دکتر طهرانچی، توانسته گامی رو به جلو و امیدوارکننده باشد.

  عضو عالی کمیته راه‌‌اندازی بیمارستان امام علی(ع) واحد کازرون ادامه داد: ان‌شاءالله با توجه به جلسات مستمر کمیته با خیّران و متخصصان و با تلاش دکتر کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه‌آزاد‌اسلامی استان فارس و عضو عالی کمیته راه‌اندازی این بیمارستان،، امیدواریم پروژه مورد نظر عملیاتی شده و رویدادی بزرگ برای دانشگاه حاصل شود.

  الوانی در پاسخ به سؤال خبرنگار آنا درباره ترم جاری تحصیلی و آینده دانشگاه پیش روی واحد متبوع خود گفت: دانشگاه‌آزاد‌اسلامی کازرون یکی از دانشگاه‌های مطرح و معروف کشور است و به لطف خداوند در ترم جاری دانشجویان جدید، تاکنون استقبال خوبی داشته‌اند و با مدیریت هزینه‌ها جای نگرانی نیست

  سرپرست واحد کازرون به همکاران و کارکنان توصیه کرد که باید قدردان نعمت‌های خداوند باشیم. وجود دانشجو برای هر دانشگاه، نعمتی بزرگ است و باید تلاش کنیم موجبات رضایتمندی آنان را فراهم کنیم، دانشجویی که با اختیار، عشق و علاقه، محل تحصیل خودش را انتخاب کرده نباید پشیمان شود.

  انتهای پیام/۴۰۶۲/خ